Rola-Trac

Rola-trac

Mobilní plastová podlaha pro pěší provoz. Možnosti jsou nekonečné: podlahy pro stany, markýzy, cestičky na terase či ve dvoře, venkovní výstavy, krytá hřiště,…

Rola-Trac Lite

Odlehčená plastová podlaha na pevný podklad pro pěší provoz . Méně robustní podoba klasické mobilní podlahy Rola-Trac, která si udržela převážnou většinu ze svých skvělých vlastností.

Supa-Trac

Pevná plastová podlaha pro nákladní automobily a vrtulníky. Extrémně odolná podlaha pro extrémní využití. Spojuje odolnost a pevnost s jednoduchým použitím.

Supa-Trac Lite

Odolné plastové podlahy Rola-Trac, které zabezpečují rovnou, suchou a bezpečnou podlahu. Tvořená jednotlivými částmi, které zapadají přesně o sebe, dodávají flexibilnost a pevnost.

I-Trac

Extrémně odolná plastová podlaha, vysoko zátěžový přístupový systém složený z jednotlivých komponentů umožňující automobilovou dopravu skrz nehostinné místa.

I-Float

Víceúčelový plastový pontonový systém. I-Float je příslušenstvím I-Trac, modulový pontonový systém, který je schopný poskytnout stabilní podklad, použití na řekách či jezerech i v bažinách.

Příslušenství

Samostojná plastová bezpečnostní zábrana Banzai Barrier, šikmé připevnitelné nájezdy k Rola-Trac a Supa-Trac, extra odolná plastová zemní kotva Terra-Bolt.

Projekty

07 / 2012

Festival Bažant POHODA 2012

Festival POHODA vznikl v roce 1997 jako jednodenní hudební akce a postupně se vypracoval na pozici nejnavštěvovanějšího multižánrového open-air festivalu na Slovensku

07 / 2012

Příprava festivalů Topfest 2012 a Pohoda 2012

...

/cs/projekty/

Rola-Trac

Vyrábí se v sedmi barvách. Dostupné jsou taktéž nájezdy, které zaštiťují bezpečné zakončení podlahy, umožní lehký přístup i vozíčkářům a omezí nebezpečné zakopnutí. Díly Rola-Trac do sebe jednoduše zapadnou. V žádném případě není pro instalaci potřeba nářadí nebo odbornost. Položení je realizováno v rámci pár minut, úklid taktéž. Lehko uskladnitelná, venku nebo uvnitř, stále připravená pro použití.

Partneři

Kde nás najdete

Alfa-DM Robert Göttlicher
Opletalova 1525/39
110 00 Praha 1
Česká republika

Jsme na síti

V pracoví době jsme vždy online a velmi rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.


Kontakt
Robert Göttlicher
robert@alfadm.cz
+420 725 802 224

alfadm@alfadm.cz
+420 725 802 224
+420 777 003 108
+420 734 685 136